1029 cristuinea (6) 1030 Cristuinea (4) 1031 mixta tamas dorin (6)
1032 Noni Nou (8) 1033 emerald (3) 1034 mixta tamas (8)
1035 andreas b (2) 1036 Mixta bataiosu (7) 1037 bedeleanu (7)
1038 ilin 2 (11) 1039 dreghiciu (18) 1040 olimpici (7)
1041 Ilin caracal (10) 1042 mihaita nou (15) 1043 ciocoiu tartu (1)
1044 soellner (5) 1045 dreghiciu nou (17) 1046 Sorescu (13)
1047 Mixta Geo-florin (13) 1048 botnar (7) 1049 Ionesi-mixt (7)
1050 draghiciu -bede 2 (19) 1051 Dario pui (7) 1053 Soellner (9)
1054 dreghiciu (17) 1055 Ispas (10) 1056 mixta (9)
1057 emerald (9) 1058 Reinhard G (6) 1059 Tamas (13)
1060 Dieter Siebert (10) 1061 Cristuinea (6) 1062 Bede totala (22)
1063 ispas mixta (10) 1064 Mixta Bih (8) 1065 bede 3 (16)
1066 Wichert (3) 1067 buse (11) 1068 Preda (10)
1069 corabia (35) 1070 Catalin ploiesti (14) 1071 Bede-florea (10)
1072 Mixta Catani (12) 1073 bataiosu dorel (3) 1074 dario (12)
1075 voicu -tartu (1) 1077 Emerald (8) 1078 soellner (16)
1079 volenbrecht (9) 1080 Bedeleanu (16) 1081 ispas m (16)
1082 Mixta leo-cuba (8) 1983 corabia (30) 1984 cristuinea (11)
1985 wijsen (7) 1986 Savu (11) 1988 fauna (18)
1989 CORABIA (30) 1989. Mixta bedeleanu (7) 1990 austria -hung (17)
1991 pros rosen (10) 1992 premium pigeons (54) 1993 Fauna ultim (49)
1994 cristea (13) 1995 carmazan (18) 1996 kalimanci (69)
1997 fauna (20) 1998 Corabia (39) 1999 kalimanci (67)
2001 Dobrescu (12) 2002 Fauna 4 (50) 2003 Kalimanci (53)
2004 Corabia (29) 2005 Catalin Ploiesti (11) 2006 Fauna 3 (33)
2007 Kalimanci (56) 2008 Corabia 1 (22) 2009 Fauna 2 (35)
2010 Kalimanci (71) 2012 Fauna 1 (22) 2013 Kalimanci (63)
2015 Kalimanci (21) 2016 Frans Wijnen (15) 2017.Kalimanci 3 (29)
2021 Kalimanci 6 (37) 2022 Austria & Ungaria (22) 2022.Kalimanci 5 (29)
2023 Kalimanci 7 (38) 2024 hung-Johann (26) 2024.Kalimanci 4 (40)
2025 Kalimanci 2 (36)    


Fotografie Serie porumbel Informatii suplimentare Pret Oferte Se termina in

RO-19-498369 F(Orig.Cristuinea Florin)

Super reproducator 6e 500 Km-“Messi Line” 165 EUR 18

Finalizat !

RO-19-498394 M(Orig.Cristuinea Florin)

1e National x 1e National Super Long Distance 200 EUR 21

Finalizat !

RO-19-498171 M(Orig.Cristuinea Florin)

Menne & Daughters –Emiel Denys Super marathon 260 EUR 22

Finalizat !

RO-19-498360 M(Orig.Cristuinea Florin)

“Sanjay 1”-D.Claussing 185 EUR 19

Finalizat !

RO-19-498386 F(Orig.Cristuinea Florin)

1e National x 1e National Super Long Distance 170 EUR 18

Finalizat !

RO-19-498389 M(Orig.Cristuinea Florin)

Emiel Denys x Gerard Van Tuyl-Maraton 515 EUR 40

Finalizat !

RO-19-498314 M(Orig.Cristuinea Florin)

1e AS Corabia -22e Finala 525 Km Corabia 75 EUR 5

Finalizat !

RO-19-498225 F(Orig.Cristuinea Florin)

2e AS Olympic Thailand-Markus Soellner(Super line 100% Janseen 50 EUR 1

Finalizat !

RO-19-498198 F(Orig.Cristuinea Florin)

1e AS Corabia 2011-2e AS Speed Corabia 2017 115 EUR 11

Finalizat !

RO-19-498195 F(Orig.Cristuinea Florin)

G.Vandenabeele(Bliksem line)-Henk de Weerd (1e AS HAFO 201 50 EUR 1

Finalizat !

RO-16-335297 F(Orig.Buhnila Sergiu)

Nepoata 1e Maraton Palm.3 ani 30 EUR 0

Finalizat !

DV-133-16-867 F(Orig.Manfred Schickerling)

100% G.Vandenabeele 45 EUR 4

Finalizat !

RO-12-766658 F(Orig.Banu Constantin)

Sora cu 2e AS Porumbel Columbodrom Piatra Neamt) 30 EUR 1

Finalizat !

RO-14-706956 F(Orig.Popa Alexandru)

Janssen/Vandenabeele 30 EUR 1

Finalizat !

RO-17-16666 F(Orig.Daschevici Vasile)

G.Vandenabeele/L.Adrianssen 30 EUR 0

Finalizat !

RO 20-179045 M(Orig.Noni Radulescu)

1e Finala x 3e Finala Corabia 315 EUR 36

Finalizat !

RO 19-214466 M (Orig.Noni Radulescu)

3e Finala Corabia Winter x V.d.Pasch-Olimpic Line 108 EUR 14

Finalizat !

NL 19-1517518 F(Orig.Visser-Meijboom)

Sora castigator Derby Zagreb 2019/Semisoara cu 13e AS OLR Grecia 81 EUR 6

Finalizat !

RO 20-716257 (Orig.Noni Radulescu)

V.d.Pasch x 3e Finala Coabia 100 EUR 6

Finalizat !

RO 20-716286 (Orig.Noni Radulescu)

V.d.Pasch x 1e Finala Coabia 50 EUR 1

Finalizat !

RO 19-401379 M (Orig.Catalin Chireac)

1e Finala Sofia x 3e Finala AS Golden 300 EUR 24

Finalizat !

BE 17-5125773 M(Orig.Leeten-Isenborghs M&S)

100% Geerinckx/1e Nat.Bourges 125 EUR 16

Finalizat !

RO 20-716284 (Orig.Noni Radulescu)

100% V.d.Pasch 50 EUR 1

Finalizat !

GB-19-V 99173(Orig.Emeralds & Diamonds Dynasty)

“A.Klaas/H.Kruger” 50 EUR 0

Finalizat !

GB-19-V 86794 (Orig.Emeralds & Diamonds Dynasty)

Dickmann Stroetges(Morgan-Atlantico line)/Florea Sorin(A.K 50 EUR 0

Finalizat !

GB-19-V 86796 (Orig.Emeralds & Diamonds Dynasty)

Hardy Kruger/”Delgado”&”Queen Beatrix”line 50 EUR 0

Finalizat !

RO-19-377242(Orig.Tamas Dorin)

H.De.Weerd/Janssen-v.Dyck 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-377237(Orig.Tamas Dorin)

100%Maraton(Inge+Ernst/R.Hermes/J.Aarden/Wijnands) 30 EUR 1

Finalizat !

RO-19-377224(Orig.Tamas Dorin)

Consv.pe 6e Nat.AS Speed Palmares 2015(26 norme realizate in 3 ani 30 EUR 1

Finalizat !

RO-19-377223(Orig.Tamas Dorin)

100%Maraton 30 EUR 1

Finalizat !

RO-19-377204(Orig.Tamas Dorin)

100%Clausing 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-377188(Orig.Tamas Dorin)

P.De Weerd/1e Nat.General Maturi 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-377141 (Orig.Tamas Dorin)

“Harry”/1e Nat.AS Speed Palmares /8e AS Porumbel Fauna Orheiului 30 EUR 1

Finalizat !

DV-9907-19-121 M(Orig.Andreas Behlke)

Fiu 12e Finala Super Star/Frate cu 2e Finala Corabia 135 EUR 14

Finalizat !

DV-9478-19-1103 M(Orig. Andreas Behlke)

Fiu 15e Finala Corabia/Fiu 2e Finala Corabia 165 EUR 15

Finalizat !

BE-08-2145400 M(Orig.Koen Van Roy)

100% Koopman 156 EUR 24

Finalizat !

RO-12-2127210 F(Orig.Albu & Oprise)

Loc.58 Finala Columbodrom Corabia 2012 50 EUR 1

Finalizat !

RO-19-660714 M (Orig.Fratii Balteanu-Team Corabia)

Nepot 1e Nat.Maraton Yarling 55 EUR 2

Finalizat !

BE-16-4232472 F(Orig.Catrinescu Gabriel)

100 % Vandenabeele-Rudy Line! 70 EUR 5

Finalizat !

RO-16-129370 M(Orig.Bataiosu Dorel)

Palmares Maraton 2 ani/Palmares Fond 2 ani 85 EUR 7

Finalizat !

RO-19-497004 F(Orig.Bataiosu Dorel)

Fiica si incest pe “RO-17-532804”-1e Cat.G Olimpic Jud.-Vandut in 55 EUR 2

Finalizat !

BE-15-4261067 M(Orig.Catrinescu Gabriel)

100 % Vandenabeele-Consv.”Mr.Magic” 55 EUR 2

Finalizat !

RO-804992-19(Orig.Bedeleanu Domenic)

100% Maraton 40 EUR 0

Finalizat !

RO-804980-19 (Orig.Bedeleanu Domenic)

Semifrate cu 1e Fond /1e AS Fond Tin. 2019 75 EUR 0

Finalizat !

RO-804972-19 (Orig.Bedeleanu Domenic)

Wd.Wegen/Aarden/Jellema 75 EUR 1

Finalizat !

RO-552291-19 (Orig.Bedeleanu Domenic)

100%Maraton 40 EUR 0

Finalizat !

RO-551073-19 (Orig.Bedeleanu Domenic)

AD.Schaerlaenckens/Romulus Matei-Super line 75 EUR 0

Finalizat !

RO-551236-19 (Orig.Bedeleanu Domenic)

Semisora/Frate cu 2e Nat./2e Cupa Europei 75 EUR 0

Finalizat !

RO-12-0119270(Team My Loft.ro)

Mama lui 6e Finala Columbodrom Corabia FCI 565 Km 100 EUR 0

Finalizat !

DV 0384-11-123 F(W)Org.Martin Gebert

GASTON VD.WOUWER 75 EUR 0

Finalizat !

AUS 609-16-360 M (Orig.ILIN CNN Pigeons)

Frate cu 30e Finala Mira 2016 50 EUR 0

Finalizat !

RO -14-0631658M(V)( Org.Constantinescu Ion)

Super Zburator Columbodrom si Super Reproducator 200 EUR 0

Finalizat !

DV 0497-13-682 F(W)(Org.Klaus Bockelmann)

Linia Back 17/de Rauw Sablon 65 EUR 2

Finalizat !

RO-17-0544911F(W)(Orig.ILIN CNN Pigeons)

Sora cu “736”-26 clasari(norme indeplinite la taoate categorii 50 EUR 0

Finalizat !

RO-17-0544912F(W)( (Orig.ILIN CNN Pigeons)

Semisora cu 33e Semifinala 525 Km OLR FCI Corabia 2016 50 EUR 0

Finalizat !

FR 13-319990F(W)Org.Thomas Mauer

Consagvina pe "Eurostar" Prange. 105 EUR 6

Finalizat !

DV 0135-12-1550 F(Org.Euro-Loft)

"Golden Girl",100% Jan Aarden 60 EUR 1

Finalizat !

AUT 602-16-1986 M (Orig.Walter Zerner)

Consv.”Last Samurai”-Koopman-Top Columbodrom 65 EUR 2

Finalizat !

DV 0497-13-670 F(W)Org.Klaus Bockelmann

Sablon/Limbourg 50 EUR 1

Finalizat !

A 609-14-159 M(V)Org.Werner Gratzer

Este frate bun cu locul 30 EM Mira 2016 75 EUR 0

Finalizat !

RO-19-804912(Orig.Dreghiciu Alexandru)

“ Miss Europa –Line!” 50 EUR 5

Finalizat !

RO-19-551713(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Fiu/Fiica “Viteza Luminii” 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-551724(Orig.Dreghiciu Alexandru)

“Miss Europa –Line!” 30 EUR 1

Finalizat !

RO-19-551727(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Fiu/Fiica “Viteza Luminii” 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-551730(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Fiica din Viteza Plm.3 ani-super zburator 30 EUR 1

Finalizat !

RO-19-551753(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Fiu din Viteza Plm.3 ani-super zburator 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-551756(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Marc Brett/Szekey Miklos 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-551766(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Fiu din super zburatoare-Stanescu & Dobre 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-551776(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Fiu din super zburatorul “331”-Stanescu & Dobre 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-551793(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Fiu din super zburatorul “331”-Stanescu & Dobre 30 EUR 1

Finalizat !

RO-19-551795(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Marc Brett/Szekey Miklos 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-551798(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Fiu din super zburatoare-Stanescu & Dobre 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-551962(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Fiu/Fiica “Viteza Luminii” 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-551966(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Szekey Miklos/ Koen Van Roy 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-804908(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Szekey Miklos/ Koen Van Roy 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-804909(Orig.Dreghiciu Alexandru)

Fiu din super zburatorul “331”-Stanescu & Dobre 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-804911(Orig.Dreghiciu Alexandru)

“Miss Europa –Line!” 30 EUR 0

Finalizat !

RO-19-804929(Orig.Dreghiciu Alexandru)

“ Miss Europa –Line!” 30 EUR 0

Finalizat !

UKR-DER-17-33270(Orig.Lazorenko Yuriy)

2e Nat.Ucraina Olimpiada-Cat.I 2019 500 EUR 0

Finalizat !

UKR-17-3328315 (Orig.Lazorenko Yuriy)

3e Nat.Ucraina Olimpiada Cat.H 2019 500 EUR 0

Finalizat !

UKR-17-3328316 (Orig.Lazorenko Yuriy)

1e Nat.Ucraina Olimiada Cat.E 2018-2019 1.000 EUR 0

Finalizat !

UKR-17-3328318 (Orig.Lazorenko Yuriy)

2e Nat.Ucraina Olimiada Cat.D 2018-2019 1.000 EUR 0

Finalizat !

UKR-DER-17-33796(Orig.Lazorenko Yuriy)

3e Nat.Ucraina Olimiada Cat.D 2018-2019 1.000 EUR 0

Finalizat !

UKR-0372-16-1578(Orig.Lazorenko Yuriy)

2e Nat.Ucraina Olimpiada Cat.H 2019 500 EUR 0

Finalizat !

UKR-0372-16- 2880 (Orig.Lazorenko Yuriy)

1e Nat.Ucraina Olimiada Cat.D 2018-2019 1.000 EUR 0

Finalizat !

CHN 12-387311 M(Org.Gernot Glugmann)

Consagvin "Turbo" Gaby Vandenabeele DIN ORIGINALI 85 EUR 7

Finalizat !

AUT 602-15-641 M Orig.Walter Zerner

Top Columbodrom 195 EUR 24

Finalizat !

RO14-0895060 F(Orig.ILIN CNN Pigeons)

Este nepoata "Golden Girl"DV 0135-12-1550F Org.Jan Aarden 50 EUR 0

Finalizat !

RO17-6062107 M (Orig.Romanian Breeding Center Craiova)

Nepot Primus Interpares Barcelona '08;'09(6 Barcelona clas 50 EUR 0

Finalizat !

AUT 614-16-170 M (Orig.Walter Zerner)

Top Columbodrom. 70 EUR 3

Finalizat !

RO16-0093417 F(Orig.ILIN CNN Pigeons)

Sora cu "976"-29 clasari 100-600 Km 60 EUR 3

Finalizat !

RO17-6068547 F(Org.Romanian Breedind Station)

-Nepoata Primus Interpares Barcelona'08;'09 50 EUR 0

Finalizat !

AUT 602-15-588 M(Orig.Walter Zerner)

Semifrate cu "Walter109" A602-14-109M:loc 4/356p Finala 420 150 EUR 0

Finalizat !

AUT 602-15-633 F(Orig.Walter Zerner)

Este ruda apropiata cu locul 1 OLR FCI Grand Prix Arad 2015. 70 EUR 3

Finalizat !

RO 12-2045664 M(Orig.ILIN CNN Pigeons)

Tardiv,zburat incl Maraton.Bun Reproducator.Este tata si lui: -" 75 EUR 0

Finalizat !

RO-17-550681(Orig.Ispas Mihaita)

100% Ludo Classens 60 EUR 3

Finalizat !

RO-19-2009480(Orig.Ispas Mihaita)

3 x 1e Nat.Maraton 70 EUR 5

Finalizat !

RO-19-2009484(Orig.Ispas Mihaita)

Olimpic Line!!! 85 EUR 8

Finalizat !

RO-17-103558(Orig.Ispas Mihaita)

100%Alfons Klaas 50 EUR 1

Finalizat !


Copyright © 2014 Columbodrom Corabia.