Fotografie Serie porumbel Informatii suplimentare Pret Oferte Se termina in

DV 2618-18-667

Original Sollner/Verstraete .. Gr.Child : "Xtra" 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-0492 CASA PORUMBEILOR

Concurat Fauna Orheiului 285 EUR 30

Finalizat !

MD 20-292 CASA PORUMBEILOR

159e Semifinala 250 EUR 26

Finalizat !

DV 20-04858-2108 Team Germany - W A Waldow + S Thiel

274e Finala 500 Km 191 EUR 25

Finalizat !

DV 20-0263-2704 Team Weis - Jungfleisch

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 1

Finalizat !

MD 20-0073 CASA PORUMBEILOR

238e Semifinala 500 Km 115 EUR 10

Finalizat !

BE 20-3003034 Emiel Denys

Concurat Fauna Orheiului 260 EUR 21

Finalizat !

MD 20-0288 CASA PORUMBEILOR

Concurat Fauna Orheiului 100 EUR 6

Finalizat !

DV 20-06585-1353 C.K LOFT

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-0712 Gligor Calin

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-1911 Cheptene Victor

261e Finala 500 Km 75 EUR 6

Finalizat !

NL 20-1651032 TEAM JAFRA

262e Finala 500 Km 55 EUR 2

Finalizat !

DV 20-09478-716 Andreas Behlke

263e Finala 500 Km 50 EUR 1

Finalizat !

DV 20-09225-5734 TEAM WAZ

264e Finala 500 Km 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-11353 Duhan Iurie

265e Finala 500 Km 50 EUR 0

Finalizat !

DV 20-07001-589 JOEKEL SKYLIGHTS

266e Finala 500 Km 50 EUR 1

Finalizat !

RO 20-600293 Stan Adrian & Voicu Florea

267e Finala 500 Km 55 EUR 2

Finalizat !

MD 20-1241 Arama Viorel & Aurel

269e Finala 500 Km 50 EUR 0

Finalizat !

RO 20-794113 OLR COJVANA

270e Finala 500 Km 50 EUR 0

Finalizat !

RO 20-122363 Tibi - Edvard

271e Finala 500 Km 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-2501 Ciobanu Iurie

272e Finala 500 Km 50 EUR 0

Finalizat !

DV 20-0263-2643 Team Weis - Jungfleisch

273e Finala 500 Km 50 EUR 1

Finalizat !

RUS 20-29502 MERZLYAKOV SERGEY & STARCHIKOV VLADIMIR

275e Finala 500 Km 60 EUR 3

Finalizat !

RO 20-025009 Marin & Nusa

276e Finala 500 Km 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-1237 Arama Viorel & Aurel

277e Finala 500 Km 50 EUR 0

Finalizat !

DV 20-07259-1055 Jens Borker & Stefan Bergmann

278e Finala 500 Km 50 EUR 0

Finalizat !

RO 20-815284 Stan Adrian & Voicu Florea

279e Finala 500 Km 50 EUR 0

Finalizat !

A-20-319-517 Slavko Kutlesa

280e Finala 500 Km 55 EUR 2

Finalizat !

MD 20-0341 CASA PORUMBEILOR

115e Semifinala 500 Km 60 EUR 3

Finalizat !

MD 20-0483 CASA PORUMBEILOR

225e Semifinala 500 Km 75 EUR 4

Finalizat !

MD 20-0477 CASA PORUMBEILOR

295e Semifinal 105 EUR 8

Finalizat !

MD 20-1942 Cheptene Victor

185e Semifinala 50 EUR 0

Finalizat !

RO 20-569692 Tibi - Edvard

297e Semifnala 50 EUR 0

Finalizat !

RO 20-821282 OLR Super Star

205e Semifinala 50 EUR 1

Finalizat !

RO 20-100116 Beny + Narcis G.

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

PL 20-0233-6084 Maziarz Racing Team

Concurat Fauna Orheiului 125 EUR 8

Finalizat !

DV 20-09999-1957 MARQUART & SOHNE

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

RO 20-717702 OLR Romania Golden Pigeons

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

RO 20-751088

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

DV 20-09580-126 Rodertalflieger Trepte

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

RO 20-793629 Andreica Gheorghe

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

RO 20-444440 Balica Razvan & Tibi Eduard

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

DV 20-018-1738 Team Verl Manfred Weiner & Bernhard Bramsiepe

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

DV 20-09330-1626 Joern Schuetze

Concurat Fauna Orheiului 100 EUR 8

Finalizat !

DV 20-06585-1353 ORL DERBY HALKIDIKI

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

NL 20-1653185 Team Stappers - de Rijck

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 1

Finalizat !

DV 20-03248-952 Kummer Sven

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

RUS 20-17705 OLR GOLUBEDROM MARS

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 1

Finalizat !

DV 20-018-1516 Team Verl Manfred Weiner & Bernhard Bramsiepe

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-1471 Braguta Vitalie & Ghena

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-2960 Cristov Dumitru

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-1913 Cheptene Victor

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-1452 Braguta Vitalie & Ghena

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

RO 20-950019 OLR Horodnicul De Sus

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-10980 Butucea Vasile & Igor

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

DV 20-09564-116 Team Wolfsberg

Concurat Fauna Orheiului 55 EUR 2

Finalizat !

RUS 20-17708 OLR GOLUBEDROM MARS

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-0528 CASA PORUMBEILOR

Concurat Fauna Orheiului 105 EUR 7

Finalizat !

DV 20-09330-1657 Joern Schuetze

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

MD 20-1227 Arama Viorel & Aurel

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

DV 20-07039-2064 Bernhard Klueber

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !

BE 20-3066336 Emiel Denys

Concurat Fauna Orheiului 125 EUR 11

Finalizat !

MD 20-2744 Nicolai Ion

Concurat Fauna Orheiului 50 EUR 0

Finalizat !


Copyright © 2014 Columbodrom Corabia.